Виховна робота

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції особлива увага приділяється виховній роботі.

Наставники академічних груп студентів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції проводять заходи з виховної роботи:

–  проводять кураторські години, під час яких йде обговорення та анліз результатів успішності студентів та визначають шляхи її покращання;

– оперативно реагують на зниження успішності та пропуски занять студентами;

– відвідують гуртожитки;

– разом зі студентами беруть участь у проведенні заходів та свят (День першокурсника, День факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, День туризму, День української пісні та ін.);

– організовують екскурсії студентів на виставки, у музеї, у заклади ресторанного господарства та ін;

– студентам наголошується на необхідність дотримання здорового способу життя.

Викладачами кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції впродовж навчального року здійснено заходи щодо працевлаштування і профорієнтаційної роботи серед студентів старших курсів та випускників:

– У рамках Дня відкритих дверей в жовтні 2018 року було проведено майстер-клас з мистецтва приготування кави від керівника школи бариста, бар-менеджера мережі закладів Gemini Espresso і випускника факультету ГРТБ – Владислава Дударя, до якого були залучені студенти 1-3 курсу спеціальності «Харчові технології».

– 18 жовтня 2018 року відбувалося святкування Дня працівників харчової промисловості, у рамках якого було організовано для магістрів групи ТР-1-1М було проведено майстер-клас з приготування сучасних драглеподібних солодких страв від випускниці спеціальності «Харчові технології» Савчук Вікторії.

– 30 жовтня 2018 року студенти-технологи 3-го та 4-го курсу відвідали лекцію від відомого шеф-кухаря Евгенія Клопотенка, де мали можливість познайомитися з сучасними трендами ресторанної індустрії та вимогами до сучасного ресторатора.

– 2 листопада 2018 року студенти груп ХЧ-4-1 та ХЧ-4-2ск мали можливість долучитися до майстер-класу від шеф-кухаря Евгенія Клопотенка та познайомитися з баченням успішного ресторатора та шоумена на традиційне та сучасне кулінарне мистецтво

– 11 листопада 2018 року куратором групи ХЧ-1-2, асист. Михайленко В.М. було організовано екскурсію до закладу ресторанного господарства «Пивна дума» з метою знайомства майбутніх фахівців з професією.

– 13-15 листопада 2018 року студенти 1-5 курсів разом з наставниками академічних груп та викладачами кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції відвідали Міжнародний Експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2018 у Міжнародному Виставковому Центрі, де мали можливість долучитися до атмосфери індустрії гостинності, дізнатися про тренди ресторанної індустрії та долучитися до цікавих семінарів і майстер-класів.

– 17 листопада 2018 року було організовано другий День відкритих дверей НУХТ, до організації і проведення якого було залучено студентів 3-го та 4-го курсу. У рамках заходу проведено майстер-клас для абітурієнтів зі шкіл та коледжів, а також студентів старших курсів з кондитерського мистецтва від кухара-кондитера готелю Hilton Kyiv, випускниці факультету ГРТБ – Тетяни Лози.

– 13 листопада 2018 року та 13 березня 2019 року наставники зі студентами 2-5 курсів відвідали Ярмарок вакансій, тематичну виставку та лекції від провідних роботодавців, які проходили в НУХТ.

– 27 листопада 2018 року було організовано та проведено майстер-клас для студентів 4-го курсу та студентів-магістрантів від шеф-кухаря спеціалізованого ресторану «КазаН Диван», випускника-технолога – Володимира Єманова. Крім практичних знань і навичок, студенти могли дізнатися про особливості впровадження системи контролю якості НАССР у ресторанному господарстві та про вимоги працедавця до майбутнього співробітника.

– 30 листопада 2018 року студенти соціальності «Харчові технології» мали можливість відвідати семінар, познайомитися та задати свої питання відомому ресторатору, власнику мережі ресторанів «Наша карта», Миколою Тищенком.

– 12 березня 2019 року було організовано лекторій для студентів від Катерини Лавринович, менеджера американського бренду готелів «Holiday Inn», який входить до «InterContinental Hotels Group» на тему: «Особливості роботи служб F&B у мережі готелів Holiday Inn».

– 1-2 квітня 2019 року студенти 1 курсу зі скороченим терміном навчання за підтримки деканату, відділу працевлаштування НУХТ та за участю кураторів відвідали міні-виробництво «ТОВ «Сільпо-ФУД» для участі у майстер-класі з приготування борошняних хлібобулочних виробів.

– 9 квітня 2019 року у рамках дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє» для студентів 4-го курсу спеціальності «Харчові технології» магістрант групи АЮ-1-2 М Вальчук Андрій, бар-менеджер закладу «Дім Трибеля» провів тематичний майстер-клас з сучасних технологій приготування змішаних напоїв.

– 18 квітня 2019 року було проведення лекторію від представників аюрведичного центру «Аюрведа-192», керуючої Пітенко Ю.І. та лікаря-дієтолога Осипенко Г.М. з метою поглиблення співпраці кафедри та центру, працевлаштування магістрів, а також у рамках заходу з магістрами групи АЮ-1-2М під керівництвом асист. Польовика В.В. проведено тематичний майстер-клас із залученням студентів 4-го курсу для ознайомлення їх з однією з магістерських спеціалізацій.

– 17 травня 2019 року у рамках дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» було організовано проведення майстер-класу для студентів 4-го курсу спеціальності «Харчові технології» від Ведмідь Світлани, шеф-кондитера ресторан-дому «Антресоль» в м. Суми. Захід проводили у стилі ділової гри з розподіленням технологічних процесів між студентами потоку для якіснішого закріплення теоретичних знань.

Для ознайомлення студентів з особливостями організації та функціонування закладів ресторанного господарства різних типів і форматів, а також з метою налагодження зв’язків кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції з підприємствами щодо практичної підготовки студентів та подальшого працевлаштування випускників були проведені ряд виїзних занять та екскурсій у наступних закладах:

  • заклади ресторанного господарства готелю «Vita Park Борисфен» національної мережі «Reikartz Hotel Group» (1 сем.);
  • заклади ресторанного господарства мережі «Песто кафе» (ТОВ «Фортуна Стар») (2 сем.);
  • заклади ресторанного господарства готелю «Фейєрмонт» (ТОВ «Готель Менеджмент») (2 сем.);
  • заклади ресторанного господарства готелю «Холідей Інн» (ПрАТ «УКСТ Торонто-Київ») (2 сем.);
  • Міжнародну виставку продуктів харчування та напоїв «WorldFood Ukraine» (23-27 жовтня 2018 р.);
  • Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу «FoReCH» (13-15 листопада 2018 р.);
  • Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFP 2019 (11-13 квітня 2019 р.).
  • Запроваджено практику виконання дипломних робіт та проектів на замовлення підприємств. Так, магістр групи АЮ-2-2М Авраменко Максим виконав і успішно захистив комплексну дипломну роботу «Наукове обґрунтування та розробка технології аюрведичних солодощів з комбінаціями прянощів» на замовлення адміністрації закладу ресторанного господарства ТОВ «АРЖОС», гастрокафе «Тарелка», м. Київ, де наразі випускається інноваційна продукція.