Психологічна підтримка

 

Про службу психологічної підтримки студентів

        Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України” та наказу ректора Національного університету харчових технологій у межах міжнародного проекту «Повага дією» в нашому університеті створений Центр психологічної підтримки студентів. Проводяться психологічні дискусії, тренінги, тестування, індивідуальні психологічні консультації, співбесіди щодо актуальних проблем студентського життя. Місце зустрічі з психологами: кабінет Ж-115 згідно з розкладом роботи.

Про адаптацію до навчання та міжособистісних взаємин у групах

        Практичним психологом університету, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри гуманітарних дисциплін ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого Нікітіною І.В. проводяться тренінги адаптації студентів першокурсників та співбесіди у групах студентів первинного набору з метою вчасного вирішення актуальних проблем процесу адаптації, що триває три семестри. В університеті діє анонімний електронний запис на індивідуальні консультації психолога ( див. Головний сайт НУХТ, студенту, психологічна підтримка).

Про студентський психологічний дискусійний клуб

       Систематично (2-й і 4-й вівторок кожного місяця) проводяться засідання психологічного дискусійного клубу, що збирає студентів різних курсів з усіх факультетів і інститутів НУХТ. Клуб – це творчий майданчик для дружнього спілкування та безумовного прийняття себе як особистості. Тут усіх об’єднує спільна мета та панує атмосфера довіри і безпеки. Це надає багато можливостей розвиватись і самовдосконалюватись.

 Про план роботи дискусійного психологічного клубу

Дорогі студенти!
У вересні – жовтні 2019-2020 навчального року відбудуться засідання психологічного клубу на такі теми:

  • 1.«Ресурс адаптації. Специфіка адаптації за кордоном»
  •    ( 24 вересня, о 12.45. в каб. Ж-115)
  • 2. « Він і Вона. Час зрозуміти один одного»
  •      (08 жовтня, о 12.45. в каб. Ж-115)
  • 3. «Маніпуляції. ЗА та ПРОТИ»
  •      ( 22  жовтня, о 12.45. в каб. Ж-115)

Запис на індивідуальний прийом до психолога