ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
2020 року реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) триватиме з 13 травня до 3 червня 2020 року включно. Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.
Матеріали для підготовки розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) в розділі «Вступні до магістратури». Перед усім, це програми, на основі яких укладатимуть тестові завдання і характеристики тестів, де подано кількість та типи завдань, час, відведений на їх виконання. Також майбутні учасники випробувань можуть ознайомитися із тестами минулих років.

Основна сесія єдиного вступного іспиту (ЗНО) з іноземної мови – 01 липня 2020 року.

 Для допуску до пункту тестування (складання ЄВІ) вступник має своєчасно до нього прибути і особисто пред’явити:

1) екзаменаційний листок;

2) документ, що посвідчує особу (серія та номер якого вказані в екзаменаційному листку);

3) запрошення-перепустку, що розміщена на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄВІ», створеній на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.