Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції прийняли участь у міжнародній конференції в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій

12 вересня доцент Олег Кузьмін та асистент Ганна Березова прийняли активну участь у 8-й Міжнародній спеціалізованій науково-практичній конференції «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентоздатності», яка пройшла в рамках програми міжнародної виставки «Inprodmash & Upakovka».

Організаторами конференції виступили: Мінагрополітики України, Національний університет харчових технологій, Інститут продовольчих ресурсів НААН.

До початку роботи конференції, викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції поспілкувались із представниками компаній-учасників та ознайомились із експозиціями виставки, на яких були представлені обладнання для харчової промисловості та інноваційні технології виробництва пакувальних матеріалів.

Доцентом Олегом Кузьміним та асистентом Ганною Березовою було підготовлено матеріали наукової конференції за темою “Ресурсоощадні технології віскі”, які присвячені інноваційному способу виробництва віскі в Україні з метою прискорення процесу дозрівання зернового дистиляту при застосуванні піролізіваної деревини дуба.

Участь викладачів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції у конференції міжнародного рівня – чудова можливість презентувати свої наукові досягнення, встановити нові контакти та обмін досвідом.DSC_4056 DSC_4040 DSC_4063 DSC_4077 DSC_4080 DSC_4107 DSC_4082