Кафедра ТРАП готується до Дней гостинності

16 жовтня 2019 року за сприяння фахівця Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Маргарити Панасевич команда викладачів НУХТ взяла участь у Ярмарку вакансій у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості.

Структурні підрозділи та спеціальності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу представила асистент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Аліна Наконечна.

Даний захід відвідали учні 9-11 класів із 22 шкіл і ліцеїв, що знаходяться у м. Біла Церква. У ході активного спілкування з майбутніми вступниками наш викладач надала вичерпну інформацію щодо умов вступу у 2020 році, розповіла про безкоштовні лекторії, які проводяться з метою підготовки до ЗНО, підготовчі курси, які стартують з 1 грудня 2019 року.

Школярі отримали рекламні матеріали, що містять інформацію про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих фахівців на факультеті, зокрема на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції, та дізналися, що, ставши нашими студентами, вони матимуть змогу не тільки отримати якісну вищу освіту, а й набути практичні навички, проходячи практичну підготовку на провідних підприємствах як в України так і за кордоном.

Молодь була запрошена на Дні гостинності, які будуть проходити з 28 по 31 жовтня в НУХТі, де вони матимуть змогу поспілкуватися з викладачами і студентами, відвідати безкоштовні майстер-класи та лабораторні роботи з метою визначення професійного спрямування.bczerkva4-18-10-2019 bczerkva6-18-10-2019 bczerkva9-18-10-2019