Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції готується до Дней гостинності

20191025_141831
20191025_15501025 жовтня доцент Ірина Силка та асистент Ганна Березова відвідали Київський державний коледж туризму та готельного господарства.

Викладачі кафедри ТРАП ознайомили  студентів коледжу з особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 181 «Харчові технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр».

Присутня молодь зацікавилась спеціалізаціями за якими готує кваліфіковних фахівців кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції – «Технології харчування», «Технології в ресторанному господарстві» та «Технології аюрведичних харчових продуктів».

Також, викладачі розповіли про сучасні лабораторії кафедри, якісну практичну підготовку, яскраве студентське життя та перспективи майбутнього працевлаштування.

Студенти коледжу отримали рекламні матеріали та запрошені на Дні гостинності факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та майстер-класи, які відбудуться 29 та 31 жовтня 2019 року.