Студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції на міжнародному конгресі «АЮРВЕДА START UKRAINE»

22 та 24 листопада 2019 року у Києві пройшов перший в Україні Міжнародний конгрес з аюрведи та йоги «АЮРВЕДА START UKRAINE», організований ГО “Українська асоціація Аюрведа-Йога”.

Даний захід відвідали здобувачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції освітнього ступеня «Магістр» освітньо-професійної програми «Технології аюрведичних харчових продуктів» разом із завідувачем кафедри, доцентом Олександрою Нєміріч, доцентом кафедри Наталією Ющенко та аспірантом кафедри Максимом Авраменко.

Під час заходу студенти, викладачі та аспірант ознайомились із презентаціями українських та закордонних виробників, експортерів та імпортерів аюрведичної продукції; клініками та центрами Аюрведи; представленими кваліфікованими дієтологами та спеціалістами здорового способу життя; тенденціями вирощування трав в Україні.

Також студенти, викладачі та аспірант кафедри ТРАП відвідали майстер-класи по Аюрведі від доктора Ганеша Датт Шарма (Університет Патанджалі, Харідвар), доктора Рама Кант Ядава (Всеіндійський інститут Аюрведи, Нью-Делі, Індія), Дмитрієвої Алли Володимирівни (Інститут фізіології ім. А.А. Богомольца), Мацишина Віктора Сергійовича (Центр здоров’я «Аюрведа-192) та ін.

Студенти, відвідавши цей корисний для себе захід, дізналися багато нового про Аюрведу як традицію, яку можливо та потрібно плідно використовувати в Україні. Аюрведа адаптувалась до умов сучасного світу та її творче використання у повсякденному життя допоможе збудувати нову оздоровчу систему.

Також, отримана інформація з міжнародного конгресу «АЮРВЕДА START UKRAINE» буде плідно використовуватись магістрами під час навчального процесу.

image(8) image(1) image(4) image(13)