Інноваційні технології кулінарної продукції розробили магістранти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

4 червня на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Інноваційні ресторанні технології» магістрантами першого року навчання спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Технології в ресторанному господарстві» денної форми навчання.

Захід організований лектором дисципліни, завідувачкою кафедри, професоркою Олександрою Нєміріч та доцентом Іриною Корецькою і відбувся у форматі онлайн за допомогою програми ZOOM.

Тематика курсових робіт охоплювала розроблення інноваційних технологій кулінарної продукції за рахунок використання нетрадиційної сировини та харчових добавок.

Під час захистів магістранти продемонстрували навички самостійної роботи з елементами творчого пошуку; уміння працювати зі спеціальною літературою та довідниковими матеріалами; узагальнювати теоретичні матеріали, аналізувати практичну інформацію; уміння використовувати сучасні методи досліджень і чинне законодавство для оформлення та захисту інтелектуальної власності; формулювати власні висновки, чітку аргументацію, обґрунтовувати прийняті рішення та пропозиції.

За результатами захисту усі магістранти отримали позитивні оцінки.

Отримані магістрантами при виконанні курсової роботи навички будуть використані при виконанні кваліфікаційної магістерської роботи.

Вітаємо магістрантів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції із успішним захистом курсових робіт!

1.1 1 2 3 5

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *