Викладачі кафедри активно продовжують брати участь у наукових заходах

Доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олег Кузьмін прийняв участь в українській панелі «Освіта та наука у глобальному конкурентному лідерстві Китаю» в рамках VII Міжнародного азіатського конгресу, яка відбулася 22 жовтня 2020 року.
Серед офіційних співорганізаторів VII Міжнародного азіатського конгресу – Центр українсько-європейського наукового співробітництва та Видавничий дім «Гельветика».
Викладач прийняв участь у панельній дискусії висвітлених доповідей:
– “Розвиток академічного підприємництва в Китаї”;
– “Венчурний бізнес в екосистемі університетів Китаю”;
– “Інноваційні стратегії дослідницьких університетів США та Китаю”;
– “Стратегія формування університетів світового класу Китаю”;
– “Мережевизація глобальної економіки та інфраструктурна експансія Китаю”;
– “Конфуціанські традиції у науковій та освітній діяльності закладів вищої освіти України”;
– “Досвід співробітництва у галузі освіти та науки спеціалізованого технічного університету України з кораблебудування з Китаєм”;
– “Проблеми розвитку відомчої освіти та науки в Україні та Китаї: порівняльний аналіз”.
1.1 1.2 1.3 1.4