Телевізійники звертаються по роз’яснення до фахівців кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Знімальні групи українських телеканалів часто звертаються до викладачів і науковців нашого університету за роз’ясненнями чи коментарями стосовно харчових продуктів, їх якості, технологій виготовлення, термінів придатності, корисності тощо.

5 грудня доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ірина Корецька була запрошена до студії програми «Споживач має право», що виходить в ефір на каналі «Україна24». Авторам програми знадобилася компетентна думка щодо безпеки для дітей і дорослих цукерок та інших солодощів.

Фахівчиня НУХТ надала дуже цікаву й ґрунтовну інформацію щодо улюблених усіма смаколиків. Почути її, що називається «з перших рук», можна тут.