08 грудня 2020 року кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції провела науково-практичний семінар на тему «Особливості і перспективи використання різних груп вуглеводів в технологіях ресторанної і аюрведичної продукції».
Слухачами заходи були здобувачі освітнього ступеня “Магістр”, освітньої програми “Технології в ресторанному господарстві”, викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції та колеги кафедр університету.
Камбулова Юлія Вікторівна, професорка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів представила доповідь на тему “Цукри, що використовуються в технологіях ресторанної продукції. Актуальність зменшення цукровмісту кондитерських виробів”.
Із доповіді професорки слухачі дізнались про види цукристих речовин, що використовуються в технологіях кулінарної продукції та шляхи використання харчових речовин, зокрема стабілізуючих, для зменшення енергетичної цінності готової продукції.
Із доповіді “Розроблення технології кондитерських напівфабрикатів з рослинними порошками” доцентки кафедри експертизи харчових продуктів Янчик Марії Володимирівни, гості заходу дізнались про рослинні порошки як вуглеводовмісну перспективну сировину у складі кондитерських напівфабрикатів.
Доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Пастух Ганна Степанівна представила доповідь “Використання комбінованого пектину в технологіях продукції ресторанного господарства” в якій зазаначила про актуальне рішення як комбінування пектину для отримання готової продукції з високими фізико-хімічними показниками якості.
Про перспективний функціональний підсолоджувач дізнались слухачі семінару із доповідді “Використання тагатози в технології помадних цукерок зі зниженою калорійністю та глікемічністю”, яку представила аспірантка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Онофрійчук Оксана Сергіївна.
Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції дякує колегам за чудову організацію науково-практичного семінару та змогу поєднати результати наукових досліджень в одну корисну та спільну ідею для подальшого розвитку інтенсифікованих технологій продукції ресторанного господарства.