Шляхом постійного самовдосконалення прямують викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на самміті ООН, є забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх.

Викладачі кафедри технології ресторанної  і аюрведичної продукції постійно вдосконалюють педагогічну майстерність та професійне зростання.

Нещодавно старший викладач Ігор Устименко пройшов онлайн-навчання по програмам підвищення кваліфікації «Критичне мислення для освітян» та «Академічна доброчесність».

Під час проходження онлайн-курсу «Критичне мислення для освітян» на платформі «Prometheus» Ігор Устименко був ознайомлений зі стратегією та процедурою критичного мислення для підвищення особистісної ефективності та успішності ухвалених рішень; із теорією та методикою навчання з критичного мислення для посилення методологічної підготовки та сприяння успішності  викладацької діяльності; цілеспрямованим моделюванням емоцій під час освітнього процесу; розробленням власних методик навчання, заснованих на теорії розвитку критичного мислення.

Проходження курсу «Академічна доброчесність» у студії онлайн-освіти «EdEra», одним із розробником якого є «Проєкт сприяння академічній доброчесності в Україні» (SAIUP), сприяло отриманню викладачем нових знань у сфері академічної доброчесності й формуванню та розвитку ключових умінь із метою удосконалення освітнього процесу.

Набуті під час підвищення кваліфікації знання, будуть використані Ігорем Устименком під час викладання дисциплін освітньо-професійних програм «Технології харчування», «Харчові технології та інженерія» зі спеціальності 181 «Харчові технології» для забезпечення якості освітніх послуг та ефективного планування освітнього процесу.

Certificate Certificate

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *