Успішні захисти здобувачів спеціальності 181 “Харчові технології” освітньо-професійної програми «Технології аюрведичних харчових продуктів»

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності 181 “Харчові технології” освітньо-професійної програми «Технології аюрведичних харчових продуктів».

В умовах впровадженого на час карантину дистанційного навчання захисти проходили у форматі відео конференції за допомогою програми Zoom.

Екзаменаційну комісію очолив фахівець у галузі оздоровчого харчування, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва» Національної академії медичних наук України Віталій Корзун.

До складу комісії увійшли: завідувачка кафедри, д.т.н., професорка Олександра Нєміріч, д.т.н., професорка Наталія Фролова, к.т.н., доцентка Наталія Ющенко.

Цього річ здобувачі удосконалювали гарячі напої, розширювали асортимент борошняних кондитерських виробів та сухих сніданків для різних типів конституцій людини.

Комісія відмітила не лише високі знання здобувачів у обраних тематиках досліджень, а й практичну обізнаність, оскільки більшість з них працює в даній сфері та мають за мету пропагувати аюрведичне харчування серед населення не лише України а й світу.

За результатом захисту кваліфікаційних робіт усі магістранти отримали позитивні оцінки.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції вітає своїх магістрів з технологій аюрведичних харчових продуктів і бажає творчого успіху у подальшій професійній діяльності.

Аюр17

Аюр Аюр1 Аюр3 Аюр4 Аюр7 Аюр8 Аюр11 Аюр15