Відомі українські ресторатори Борисові знову в гостях на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Навчальний рік факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу закінчується феєричним лекторієм від родини відомих і неймовірних українських рестораторів – Дмитра та Олени Борисових.

Ранкова зустріч 31 травня в онлайн-форматі була яскраво емоційною та інформаційно насиченою. Понад 240 здобувачів вищої освіти у різних курточках нашої країни, затамувавши подих, слухали відповіді на свої питання від екстраординарних гостей. А питань було чимало: і стосовно управління, модернізації, розвитку, шляху до успіху і визнання закладів мережі «GastroFamily», проблем у сфері гостинності загалом і ресторанного бізнесу безпосередньо, бачення Дмитра та Олени щодо шляхів їх вирішення, рекомендацій щодо старту та розвитку своєї кар’єри у ресторанному бізнесі. Надзвичайно мотивуючою була розповідь про пошук балансу між роботою та родиною, саморозвиток і натхнення від неймовірної пані Олени.

Студенти подискутували, отримали практичні рекомендації і з приводу конфліктології між гостями і персоналом, формування загальної атмосфери у колективі закладу, роботи з критикою особистості та бренду. Обговорили сучасні успішні маркетингові інструменти та менеджмент якості продукції і послуг у величезній мережі закладів «GastroFamily», і, звісно ж, запитали практичних порад щодо розвитку вітчизняного ресторанного бізнесу, адже зрозуміло, що величезний досвід і талант в управлінні, створенні нових форматів та запуску успішних колаборацій Дмитра та Олени робить їх трендсетерами на національному ринку.

Організовували та модерували зустріч доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко та асистент Володимир Захаров. Заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко долучилася до лекторію та висловила спільне захоплення і сподівання, що ця, не перша успішна та мотивуюча зустріч, стане традицією.

Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Технології харчування» висловлювали неймовірну кількість подяк, компліментів і побажань, а гості, в свою чергу, побажали студентам успішно і легко скласти літню заліково-екзаменаційну сесію і, звісно, запрошували доєднатися до команди сім’ї ресторанів Дмитра Борисова «GastroFamily».

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу весь рік чекав на зустріч із Дмитром та Оленою, дуже вдячний їм за нові інсайти, мотивацію і натхнення для професійного і особистого розвитку в індустрії гостинності, а також чекає на нові зустрічі у Альма-матер.

grtb6-01-06-2021 grtb4-01-06-2021 grtb2-01-06-2021 grtb5-01-06-2021