Фаховий кругозір розширили першокурсники скороченої форми навчання

4 червня 2021 року здобувачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції групи ХЧ-3-13ск разом із своїм куратором, асистентом кафедри Тетяною Роман відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP).

Дана подія є головною пакувальної та харчової промисловості України.

Під час заходу здобувачі ознайомились з представленими виставками форуму: готовими продуктами харчування та напоїв українського та закордонного виробництва; обладнання для виробництва продуктів харчування напоїв, їх фасування та пакування; різноманітних рішень для якісного функціонування підприємств різних галузей харчової промисловості: автоматизації виробництва, логістики, гігієни тощо; різноманітних видів упаковки для харчової продукції; обладнання та технологій для виробництва упаковки; сировини для виробництва упаковки.

Здобувачі розширили фаховий кругозір поспілкувавшись з виробниками харчової та пакувальної продукції, представниками торгівельних мереж, закладів сегменту HoReCa та event-компаній.

Отриманий досвід в подальшому буде застосований здобувачами кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції  під час навчання та в подальшій професійній діяльності!

FB_IMG_1622902976889 FB_IMG_1622902979667 FB_IMG_1622902974835