Молодий науковець кафедри став Лауреатом премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

З 2016 року киянам віком від 14 до 35 років присуджується премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва.

Цього року були відзначені 50 найкращих і талановитих кандидатів на присудження премії: 20 – за наукові досягнення, 15 – за творчі досягнення і 15 – за внесок у розвиток молодіжного руху.

Надзвичайно приємно, що лауреатом премії Київського міського голови в номінації «Наукові досягнення» став кандидат технічних наук, старший викладач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ігор Устименко.

Зазначимо, що наш викладач витримав жорстку конкуренцію, оскільки до Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) були подані 168 клопотань, із яких за наукові досягнення – 104.

25 червня, напередодні Дня молоді, мер Києва Віталій Кличко разом із заступницею голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Оленою Говоровою привітав талановиту молодь міста зі святом і вручив премії та подяки.

Мер наголосив, що молодь має великий потенціал та енергію, вона – майбутнє нашого міста і нашої держави.

Вітаємо Ігоря Устименка та бажаємо натхнення у подальшій науковій роботі.