Майстер-клас від успішних випускників

В рамках лабораторного заняття здобувачів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції освітнього ступеня «Бакалавр», освітньої програми «Технології харчування»  з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» відбувся майстер класс «healthy sweets» випускниці тієї ж кафедри Жанни Коробченко за участі викладачів – доцентів Наталії Стукальської, Ірини Силки та асистента Владлени Михайленко.

На сьогоднішній день Жанна Коробченко успішний кондитер у Франції, яка завітала до Університету, щоб поділитись досвідом по приготуванню кондитерських виробів.

Жанна поділилась тонкощами зі здобувачами по приготуванню крамблу без цукру та пшеничного борошна, отриманню  менш калорійного продукту по типу «Snikers» не застосовуючи при цьому ні шоколаду ні цукру. Також випускниця кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції впродовж майстер класу ділилась зі здобувачами досвідом, який отримала впродовж навчання та секретами особистого успіху в сфері ресторанних технологій.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції бажає своїй випускниці подальшого творчого натхнення та здійснення всіх найзаповітніших мрій, сподіваємось ще не раз бачити Жанну в стінах рідної альма-матер.

Набутий досвід та успіх Жанни Коробченко стане для здобувачів рушійною силою в подоланні своїх, як наукових так і кар’єрних вершин.

FB_IMG_1631254907960 FB_IMG_1631254910714 FB_IMG_1631254915233 FB_IMG_1631254917743 (1)