Мотиваційна зустріч з нашою випускницею

В межах дисципліни  «Інноваційні ресторанні  технології» наша випускниця Дарина  Юрченко провела лекторій для здобувачів освітнього ступеня «Магістр», освітньо-професійної програми «Технології в ресторанному господарстві» першого року навчання.

Модераторами заходу були завідувачка кафедри Олександра Нєміріч, доцент Олег Кузьмін та асистентка Владлена Михайленко.

Дарина  Юрченко магістрантам розповіла про компанію «Eat me at» в якій зараз займає посаду  технологом та поділилась  практичним  досвідом в сфері виробництва: звернула увагу на інноваційні  тренди в сфері промисловості, а саме розширення ринку  вегетаріанської продукції та детально обговорювали зі магістрантами  альтернативу  м’ясній сировині. Здобувачі  з радістю ділились враженнями  від навчання в магістратурі з Дариною, пропонували свої ідеї  щодо розширення ринку  вегетеріанської харчової продукції.

Здобувачі  залишились задоволені  зустріччю та впевнені в тому, що після опанування дисциплін, які вони вивчають в магістратурі  допоможуть в подальшому кар’єрному зростанню.

Кафедра дякує випускниці за знання з досвіду, якими вона поділилась  із магістрантами та завжди чекаємо наших випускників у стінах рідної кафедри.

IMG_20210913_102854 IMG_20210913_102923 IMG_20210913_102954