Гостьова лекція для здобувачів освітньої програми «Технології в ресторанному господарстві»

20 вересня 2021 року в межах дисципліни «Інноваційні ресторанні технології» за сприяння професорки Олександри Нєміріч та асистенток Владлени Михайленко, Марини Гулеватої відбувся онлайн-лекторій за допомогою Zoom-платформи для магістрів групи ТР-1-1М освітньої програми «Технології в ресторанному господарстві» з випускницею 2019 року освітнього ступеня «Бакалавр» освітньої програми «Харчові технології та інженерія» Оленою Голік, яка наразі проживає і працює в Польщі.

Олена закінчила курси з дієтології і посідає посаду технолога в компанії м. Вроцлав.

Олена з темою лекції «Інноваційні технології спеціального (дієтичного) споживання» поділилась зі здобувачами знаннями щодо дієтичного харчування, особливо порушення обміну речовин залежно від віку людини і дотримання збалансованості раціону, обмінялась досвідом щодо напрямків розвитку ресторанної індустрії в Польщі, акцентувала увагу на тому, що сфера обслуговування в нашій державі розвинута, як і в країнах Європейського Союзу. Проте інноваційні технології харчової продукції дієтичного споживання в Україні є більш поширеними і дозволяють забезпечити вимоги споживачів з різним порушеннями аліментарного характеру.

Наприкінці лекторію Олена запевнила наших магістрантів, що Національний університет харчових технологій дає ґрунтовну базу знань, рівень освіти нашого університету нічим не поступається польським навчальним закладам, а відношення до студентів лояльніше в нашій державі.

Сподіваємось, що наші магістранти дослухаються порад нашої випускниці щодо створення продукції спеціального (дієтичного) споживання.

Олені бажаємо успіху та творчого й швидкого кар’єрного зростання.

FB_IMG_1632160849366 FB_IMG_1632160855067 FB_IMG_1632160859454 FB_IMG_1632160851670