Гостьова лекція для здобувачів освітньої програми “Технології харчування”

За сприяння старшого викладача Володимира Захарова, для здобувачів освітнього ступеня “Магістр”, освітньої програми “Технології харчування” другого року навчання пройшла гостьова лекція із психотерапевтом та корпоративним психологом Віталієм Окольнічим.

Тематика лекції була присвячена одному з актуальних питань для здобувачів нашого університету, а саме: «Перебудова свідомості: від дистанційного до очного».

На початку лекції слухачі дізналися про роботу людського мозку за первісними людськими інстинктами та яким чином вони впливають на нас сьогодні, у реаліях дистанційного та очного навчання.

Надалі лектор розглянув такі цікаві питання: Як наша продуктивність залежить від спорту, правильного харчування та здорового сну? Як наш організм пристосовується до нових реалій? Яка різниця між домашнім оточенням та оточенням в університеті? Які наслідки зміни оточення та як боротися з його негативними проявами? Яким чином самооцінка впливає на спілкування з оточуючими людьми?

Підсумовуючи викладений гостем матеріал, можна стверджувати, що навіть просте спілкування між людьми – це важлива навичка, яку можна та вкрай необхідно тренувати.

Окрім теоретичної інформації, здобувачі також проробили у парах вправу, яку можна назвати: “10 причин, чому класно бути мною” та отримали від лектора рекомендації на коротку і довгу перспективу свого життя для власної “прокачки”.

image_6483441 (1) image_6483441 (2) image_6483441 (3)