Перспективи роботи за напрямом міжнародних зв’язків з експертом Німецької міжнародної служби академічних обмінів

07 жовтня 2021 року на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулася зустріч з експертом Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES доктором Хельмутом Блумбахом.

Під час зустрічі експерта було ознайомлено з освітніми програмами кафедр, науковими і практичними здобутками, міжнародним досвідом викладачів і здобувачів вищої освіти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Супроводжувала експерта відповідальна за міжнародні зв’язки по кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів Марія Грицевіч.

В.о. декана факультету готельно ресторанного та туристичного бізнесу, доценткою Вітою Цирульніковою, заступником в.о. декана Оленою Тищенко, завідувачкою кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професоркою Олександрою Нєміріч, в.о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування, доценткою Оленою Галинською, доценткою кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, відповідальною за роботу з міжнародних зв’язків і закордонного стажування по цій кафедрі, Людмилою Дейниченко було обговорено з експертом доктором Хельмутом Блумбахом перспективи роботи за напрямом міжнародних зв’язків та окреслено ряд проєктів, що потенційно можуть бути реалізовані за його участі.

IMG_6268 (1) IMG_6273 (1) IMG_6264 (1) (1)