Викладачі кафедри на віртуальній екскурсії виробничими потужностями вірменського підприємства “Armenia Wine Company”

09 жовтня 2021 року рамках Другої Пан Кавказької літньої школи (Second Pan Caucasian Summer School Wine Business) за напрямом виноробного бізнесу, організованої університетом Хохшуле Гайзенхайма (м. Гайзенхайм, Німеччина) за підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини і Німецької служби академічних обмінів (DAAD), викладачі кафедри: професор Олег Кузьмін, доценти Людмила Дейниченко, Ірина Корецька, Андрій Гавриш, Юлія Фурманова, Ірина Силка, Ігор Устименко та асистенти Володимир Польовик, Марина Гулевата отримали змогу пройти віртуальну екскурсію виробничими потужностями вірменського підприємства “Armenia Wine Company”.

Виноробний завод, який відвідали викладачі, розташовано в Арагацотні, одному з виноробних регіонів Вірменії, що знаходиться між Єреваном і горою Арагац, найвищою вершиною Вірменії. Нині ця компанія є іконою сучасного виноробства Вірменії з її відзначеними нагородами винами та найсучаснішим винзаводом.

AWC також є лідером місцевого ринку в секторі якісного вина, а також лідером з експорту вірменського вина.

Під час екскурсії викладачі кафедри мали змогу побачити сучасне обладнання та ресурси, які компанія використовує для забезпечення якісного виробництва негазованих та ігристих вин: столи для сортування винограду, пневматичний прес для віджиму соку в контрольованій інертній атмосфері, цистерни для бродіння, погреби для зберігання вина та його витримки, автоматизовані лінії розливу і, звичайно, виноградники.

2 (1) 1 (1) 3 (1) 5 6 (1) 9 (1) 7 (1) 8 (1)