Гостьовий лекторій для здобувачів освітньої програми “Технології харчування”

В рамках лекційного заняття «Управління якістю продукції та послуг ресторанного господарства» для здобувачів вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми “Технології харчування” відбувся гостьовий лекторій «Актуальність впровадження системи НАССР в закладах гостинності. Труднощі з якими стикаються власники при впровадженні системи якості» від керівниці відділу якості української компанії «М’ясторія» Аліни Тихої.

Захід організовано професором Олегом Кузьміним та асистенткою Владленою Михайленко.

Лекторій розпочався з історії створення компанії та їх концепцію, оскільки «М’ясторія» – одна з найбільш динамічно зростаючих мереж м’ясних магазинів–ресторанів в Україні.

Вони перші, хто розробили унікальну концепцію м’ясного магазину – ресторану. Лекторка захоплення розповідала про особливості мармурового м’яса, відмінності нашої сировину від зарубіжної, наголошувала на досвіді світових виробників м’ясної продукції та окремо приділила увагу витримці м’яса зауваживши, що нещодавно вони запатентували третю витримку «Butter».

Друга частину лекторію наша стейкхолдерка дедатілізувала на факапах з якими зіштовхнулась їх компанія при впровадженні системи НАССР.

Детально описувала, яким чином вони уникають перехрещування потоків руху сировини і готової продукції та можливість їх розподілення в часі, якими нормативними документами вони керувались при впровадженні системи, розповіла про проходження внутрішніх аудитів та поділилась секретами успішного проходження зовнішніх аудитів.

Здобувачі та викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції підтримували жваву  комунікацію з гостьовою лекторкою через  платформу Zoom задавали Аліні Тихій різноманітні запитання, в свою чергу наша гостя з радістю давала свої рекомендації, щодо успішного ведення ресторанного бізнесу.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції дякує Аліні Тихій за нові інсайти,  сучасну та актуальну інформацію у сфері менеджменту якості та харчової безпеки. Чекаємо на нові зустрічі в стінах нашого університету  та сподіваємося на подальшу співпрацю.

image image(1) d21f0eaa62e67a29ace1d85e37096630 580d347053eb5f2dc6ebaae4c48acae3 image(3)