Профорієнтаційна робота триває

18 листопада 2021 року відбулася зустріч асистентки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ганни Березової з адміністрацією Державного професійного-технічного навчального закладу «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» в м. Богуслав.

Ганна Олександрівна надала детальну інформацію, щодо правил роботи Вступної кампанії 2022, проінформувала з приводу навчання на денній та заочній формі в університеті та факультеті, розповіла детально про дуальну форму освіти, надала відповіді, щодо відмінностей між освітніми програми, які вивчаються на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, акцентувала увагу на культурно-масових заходах, лекторіях та майстрах-класах, які відбуваються на факультеті не зважаючи на карантинні обмеження.

Чекаємо здобувачів на днях відкритих дверей НУХТ та у рядах здобувачів академічної сім’ї факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

photo_2021-11-18_14-47-19 ВПУ дипломи