Продовжується марафон лекторіїв та зустрічей зі здобувачами коледжів. Цього разу – Київ!

Цього разу викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції проводили гостьові лекторії зі здобувачами Київського фахового коледжу ресторанного господарства.
15 листопада про тренди і тенденції розвитку сфер послуг здобувачі спеціальності «Виробництво харчової продукції» слухали від доцента Зуйко Віри Ігорівни, а 18 листопада про систему менеджменту якості НАССР у ресторанному господарстві – від асистента Михайленко Владлени Миколаївни.
Обидві тими зустрічей були зустріті слухачами захоплено, адже направлені на поглиблення профільних знань і на підготовку до складання Атестаційного іспиту і підготовку до вступу до НУХТ цього року.
Жваву дискусію викликали питання про нові напрямки у харчуванні і адаптування запитів прихильників флекситаріанської, веганської та кето-дієт до меню закладів ресторанного господарства, а також дотримання вимог контролю якості сировини і продукції при організації логістики та моніторинг безпечності виробничої зони закладів харчування.
Також лекторки акцентували увагу на правилах вступу та способах успішної підготовки до його реалізації в НУХТ.
Зазначимо, що Владлена Миколаївна є випускницею Київського фахового коледжу ресторанного господарства, тому вона поділилась своїм власним досвідом та досвідом своїх одногрупників, які продовжили навчання на факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Така синергія є однозначною і перевіреною формулою успіху у сфері гостинності.
Висловлюємо щиру вдячність колективу навчального закладу та особисто Жарко Ірині Валеріївні за підтримку наших ініціатив та творчу, професійну багаторічну співпрацю.
Будемо чекати здобувачів на днях відкритих дверей університету та факультету, а згодом вітати як нових членів сім’ї факультету ГРТБ!

Screen Captures5 Зйомка на весь екран 18.11.2021 140528.bmp (1) Зйомка на весь екран 18.11.2021 141110.bmp Зйомка на весь екран 18.11.2021 145646.bmp