Успішний результат відвідування викладачами кафедри Second Pan Caucasian Summer School Wine Business

З 04 по 12 жовтня 2021 року професор Олег Кузьмін, доценти Людмила Дейниченко, Ірина Корецька, Ірина Силка, Юлія Фурманова, Ігор Устименко та асистенти Володимир Польовик, Марина Гулевата прийняли участь у Другій Пан Кавказькій літній школі за напрямом виноробного бізнесу (Second Pan Caucasian Summer School Wine Business), організованій університетом Хохшуле Гайзенхайма (м. Гайзенхайм, Німеччина) за підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини і Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Літня школа проводилась он-лайн, під час якої наші викладачі з 9-00 до 17-00 прослуховували лекції провідних спеціалістів з Німеччини, Грузії, Азербайджану та активно брали участь в обговоренні кожної представленої тематики.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції щиро вдячна Hochschule Geisenheim University за можливість бути присутніми на заході та отримати нові знання для використання їх у подальшій професійній діяльності.

Ihor Ustymenko

Корецька_page-0001Полевик_page-0001Дейниченко_page-0001FB_IMG_1638236264490