Атестаційний екзамен – успішний фініш здобувачів освітньо-професійної програми «Технології харчування»

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбувся успішний атестаційний екзамен здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Технології харчування».

Здобувачі-технологи продемонстрували свої знання з профільних дисциплін і, незважаючи на онлайн-формат, підтвердили високий рівень знань. Комісія на чолі з професоркою Олександрою Нєміріч, за участі доцентів Андрія Гавриша, Віри Зуйко та Олени Павлюченко, а також секретаря, старшого викладача Володимира Захарова проводили екзамен для студентів, які були розосереджені по всій Україні і не тільки, за допомогою онлайн-платформ Moodle та Zoom одночасно.

Урочисте оголошення результатів відбулося за участі гаранта освітньо-професійної програми, професора Олега Кузьміна, в.о. деканки факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка Віти Цирульнікової, заступниць декана Наталії Бондар та Олени Тищенко, членів комісії та викладачів кафедри. Усі присутні зазначили, що цьогорічні випускники-бакалаври – неймовірні. На їх долю випало і навчання в традиційному, звичному режимі, наповнене, конкурсами, змаганнями, фестами, виставками, лекторіями та майстер-класами, до яких здобувачі активно долучались і мали успіх. Далі разом зі своїми викладачами вони вчилися навчанню в онлайн-форматі, де також зберігали позитивний та робочий настрой. І, нарешті, їх максимальній результативності зашкодила війна… Тим не менше, наші бакалаври з харчових технологій з усім впоралися і не втратили найцінніше – орієнтири і принципи, які допоможуть їм бути успішними, розвиватися самим і розвивати Україну!

Викладачі факультету пишаються своїми випускниками і, безперечно, чекають на  кожного з них незабаром у магістратурі. Не говорять: «Прощавайте», а говорять: «До зустрічі у рідній Альма-матер!».

texxarch8-20-06-2022 texxarch1-20-06-2022 texxarch11-20-06-2022 texxarch13-20-06-2022 texxarch4-20-06-2022 texxarch7-20-06-2022 texxarch6-20-06-2022 texxarch2-20-06-2022