Відкрита лекція завідувачки кафедри ТРАП Олександри Нєміріч

14 грудня 2022 року Нєміріч Олександра Володимирівна, завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції факультету Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка в режимі Zoom-конференції провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Теоретичні основи технології продукції ресторанного господарства» на тему «Мікробіологічні основи технології продукції ресторанного господарства» для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 2-го року навчання спеціальності 181 Харчові технології ОПП «Технології харчування».
О.В. Нєміріч побудувала лекційне заняття в логічній послідовності, надаючи наголоси на майбутню професійну діяльність. Сучасний матеріал щодо мікробіологічних основ харчових технологій був наданий доступною формою. В межах дисципліни було надано тестування для закріплення основних питань теоретичного матеріалу.
Презентація з теми забезпечувала наочність лекційного матеріалу та сприяла більш якісному його опануванню здобувачами. Загалом лекція досягла своєї мети, проведена на високому науково-теоретичному і методичному рівні та відповідає сучасним вимогам вищої освіти.